Jak wybrać dobry serwis komputerowy?

Komputer, jak każde urządzenie, może ulec awarii i wtedy nieoceniona jest pomoc fachowców.

Warto mieć zaufany serwis komputerowy, któremu można powierzyć naprawę sprzętu bez obaw o utratę cennych danych. Jak wybrać dobry serwis komputerowy? Zapraszamy do artykułu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że we współczesnym zinformatyzowanym świecie trudno funkcjonować bez komputera. Wybierając serwis komputerowy należy zwrócić uwagę na to, jak długo istnieje na rynku, jakie ma opinie, czy oferuje bezpłatną diagnostykę i udziela gwarancji na wykonane usługi. Warto również zajrzeć na stronę internetową firmy. Rzetelne serwisy,  umieszczają na swojej stronie aktualne informacje o ofercie, cennik, a często także certyfikaty i referencje potwierdzające jakość świadczonych usług. Dobry serwis komputerowy to taki, który dojedzie do klienta, odpowiednio zdiagnozuje awarię i szybko ją naprawi.

Jakie usługi świadczy serwis komputerowy?

W serwisie Symex zajmujemy się kompleksowymi naprawami oraz modernizacjami komputerów stacjonarnych i laptopów zarówno od strony podzespołów, jak i oprogramowania. W ramach świadczonych usług wymieniamy elementy, takie jak płyta główna, procesor, pamięć, dysk twardy, zasilacz czy wentylator, służymy pomocą w instalacji oraz aktualizacji systemów operacyjnych i innego oprogramowania, usuwajmy wirusy, a także archiwizujemy i odzyskujemy dane. Staramy się usunąć awarię na miejscu u klienta, jednak jeśli po diagnostyce okaże się, że nie jest to możliwe, zabieramy komputer do serwisu. Dojeżdżamy na terenie woj. śląskiego, a przede wszystkim Rudy Śląskiej, Zabrza, Bytomia, Katowic i Chorzowa. Dla klientów biznesowych, którym zależy na opiece serwisowej nad sprzętem komputerowym bez konieczności opłacania comiesięcznego abonamentu, mamy przygotowaną  specjalną ofertę pakietów serwisowych. Pakiety zawierają od 240 do 1920 minut pracy specjalisty informatyka do wykorzystania w ciągu roku i obejmują następujące usługi:

  • serwis komputerów,
  • serwis sieci;
  • serwis oprogramowania;
  • serwis drukarek.

Oddaj wyeksploatowany sprzęt do serwisu komputerowego

Jeśli masz stary, wyeksploatowany bądź inny sprzęt elektroniczny, którego naprawa nie jest możliwa lub jest nieopłacalna, możesz legalnie zutylizować go w naszym serwisie. Wystawiamy protokół przyjęcia sprzętu do utylizacji.

chcesz wiedzieć jak do nas trafić? Kontakt - Symex

aktualności z branży

Lokalizacja - Symex

sprawdź

mapę dojazdu

do naszej firmy