Aktualizacja przeglądarki Chrome !Aktualizujcie jak najszybciej przeglądarki Chrome do najnowszej wersji (105.0.5195.52/53/54). Serwis Sekurak pisze, że łatają jedną z podatności klasy Critical oraz parę podatności High. 

Acronis Cyber Protect

Program Acronis Cyber Protect to oprogramowanie do backup I ochrony przed cyber zagrożeniami.
Program posiada funkcję ochrony cybernetycznej takie jak: kopie zapasowe, bezpieczne odzyskiwanie danych, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i wiele innych.

(więcej…)

Atak na Olx z wykorzystaniem kodu QR

Sekurak pisze o nowym typie ataku na OLX. Atak wygląda bardzo podobnie do starego z wyjątkiem samego sposobu wyłudzenia danych. Tym razem zamiast linka z podstawioną stroną logowania do np. banku, dostajemy specjalnie spreparowany kod QR.

(więcej…)

Ważna aktualizacja przeglądarki Chrome

Google wypuścił dość ważną aktualizację przeglądarki Chrome. Jest to wersja 102.0.5005.115. Aktualizacje możemy sprawdzić wchodząc w Menu oraz Pomoc i dalej w Google Chrome informacje. Jak podaje sekurak.pl są w niej zawarte aż 4 podatności kategorii HIGHT !

Letni przegląd laptopów

Serdecznie zapraszamy na przegląd swoich laptopów. 

W ramach usługi  wykonamy :

– wizualne sprawdzenie przez technika

– mechaniczne czyszczenie sprzętu

– kontrolę pracy przy obciążeniu

(więcej…)

Bezpieczeństwo a outsourcing IT

W każdej firmie są komputer, sieci informatyczne i dane, które podlegają ochronie. Jest to nieodłączny element pracy. Im więcej danych przechowujemy tym trudniej zadbać o ich bezpieczeństwo, trudniej opanować system przechowywania i poszukiwania. Warto znaleźć firmę, która zadba o właściwe bezpieczeństwo danych. Sprawdzony partner znajdzie dla nas odpowiednie rozwiązania. Outsourcing IT staje się coraz bardziej popularny, a zakres usług jest wciąż usprawniany. (więcej…)

Daj szansę na kontynuację nauki, weź udział w zbiórce używanych laptopów

Pamiętaj… Pomaganie jest fajne! Pomagając innym, pomagasz sobie!

 

 

 

Jakie usługi obejmuje serwis informatyczny dla firm?

Można powiedzieć, że już większość firm korzysta już z usług serwisów informatycznych. Ta usługa niesie za sobą wiele zalet dla firm korzystających z komputerów i internetu. Jakiekolwiek awarie czy usterki mogą zakłócić ciągłość prowadzenia biznesu. Przedsiębiorcy mogą tworzyć własne działy IT, ale alternatywnym rozwiązaniem jest opieka informatyczna świadczona przez zewnętrzne firmy. A jakie usługi oferują takie serwisy? (więcej…)

5 zalet korzystania z profesjonalnego serwisu informatycznego

W dobie rozwijających się technologii informatycznych coraz więcej firm decyduje się na outsourcing usług. Ten rodzaj zlecenia znalazł szerokie zastosowanie wspierające biznes. Można z niego korzystać nie tylko przy obsłudze informatycznej, ale również księgowej, szkoleniowej czy usług sprzątających. A jakie są zalety korzystania z usług profesjonalnego serwisu informatycznego? (więcej…)

Nowa wersja enova365 z numerem 2112.6.9

W dniu 11.03.2022 roku opublikowana została wersja enova365 oznaczona numerem 2112.6.9

 

W wersji udostępniono mechanizmy obsługujące zmiany w przepisach obowiązujące w 2022 roku.
Zmiany wprowadzono w modułach Kadry Płace, Księgowość. (więcej…)

chcesz wiedzieć jak do nas trafić? Kontakt - Symex

aktualności z branży

Lokalizacja - Symex

sprawdź

mapę dojazdu

do naszej firmy