Jest już nowa wersja programu Płatnik

Z dniem 30.11.2013 ZUS przekazał informację o udostępnieniu nowej wersji 9.01.001

Zapraszamy naszych klientów do zamawiania usług informatycznych związanych z archiwizacją, aktualizacją, migracją i konwersją baz danych programu Płatnik do najnowszej wersji.

Zmienia się struktura programu Płatnik, w związku z tym zalecane jest, aby aktualizacja była wykonana przez naszego serwisanta.

Pozwoli to uniknąć niebezpieczeństwa utraty lub uszkodzenia danych w przypadku źle wykonanej konwersji czy migracji.

Usługa będzie wykonywana w siedzibie klienta. Podczas wizyty będziemy przekazywać informacje o wszystkich zmianach, jakie pojawiły się w nowej wersji programu (instruktaż stanowiskowy).

Koszt usługi to 140 zł netto za godzinę pracy serwisanta. Dojazd gratis w Rudzie Śląskiej. Zryczałtowany kosz dojazdu poza Rudą Śląską to -30 zł

Nowa wersja programu Płatnik zaczyna obowiązywać od nowego roku, więc na pewno zdążymy spokojnie zaktualizować system u wszystkich zainteresowanych klientów.

Usługę można zamawiać dzwoniąc na numer 32 244 33 39 w godzinach 09.00-17.00 od poniedziałku do piątku lub wysyłając e-mail na adres info@www.symex.pl info@www.symex.pl

Zamówienie powinno zawierać adres siedziby, telefon i danymi osoby kontaktowej. Na wszystkie zgłoszenia e-mail odpiszemy lub oddzwonimy w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu wykonania usługi.

Opis zmian w nowej wersji płatnika 9.01.001

Zapraszamy do kontaktu i współpracy !!!”

chcesz wiedzieć jak do nas trafić? Kontakt - Symex

aktualności z branży

Lokalizacja - Symex

sprawdź

mapę dojazdu

do naszej firmy